Pod Orlíkem se nedařilo

A.F.C. Humpolec C   –   Sokol Hořepník   3:0 (0:0)

Další těžký zápas čekal na hořepnický mančaft v rámci III. třídy. Po speřickém béčku tentokrát zelenobílí změřili síly s lídrem soutěže. A stejně jako před týdnem, dokázali s favoritem držet výsledkově krok jen v první půli. Na humpolecké umělce se ale přece jen odehrával trochu jiný scénář než v uplynulém kole se Speřicemi. Lídr soutěže si totiž během první půle vypracoval nespočet vyložených brankových příležitostí a jen díky skvělému Kadlecovi v bráně, a také potřebnému štěstíčku, zůstal poločasový stav bezbrankový. Po změně stran se už ale naplno projevila větší herní kvalita humpoleckých matadorů. Ti stihli krátce po přestávce v rozmezí osmi minut třikrát rozvlnit hořepnickou sít a po brankách Horkého, Duby a Žáčka si dokráčeli pro očekávané vítězství. Hořepničtí sice předvedli snaživý výkon, v oslabené sestavě však na přijatelnější výsledek neměli nárok.

Standa Kadlec – Pavel Cukr, Petr Zíka, Jan Zadražil, Ondra Petrů – Martin Jelínek, Vojta Filip, Roman Filip, Luděk Havlín, Lukáš Zelenka – Zdeněk Šonka (72. Radek Trojan)