Ubytování

Nabízíme všem zájemcům celoroční ubytování na Vysočině ve dvou čtyřlůžkových apartmánech v rekonstruovaném sportovním objektu. Každý apartmán se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů: na jednom z nich je kuchyňský kout (mikrovlnka, rychlovarná konvice, lednička, dvouvařič, běžné nádobí). Součástí každého apartmánu je sociální zařízení (WC a sprcha). Na obou apartmánech je TV.

V přízemí je dvoulůžkový pokoj s malým kuchyňským koutem, ledničkou, mikrovlnkou a TV. K tomuto pokoji je sociální zařízení na chodbě v přízemí.

Součástí všech pokojů je možnost k připojení k internetu WIFI.

Na jednu noc Vám také umožníme přespání ve vlastním stanu ve sportovním areálu. K dispozici budete mít toalety a po dohodě i sprchy.

Možnost využití hřiště na nohejbal, volejbal a travnatého fotbalového hřiště. Tenis, košíkovou i další sporty si můžete zahrát na víceúčelovém hřišti s umělým povrchem. V areálu je i dětské hřiště.

Hostům umožníme parkování přímo a areálu.

Kontakt:

Milan Hupka: 725 434 025
Marie Jelínková: 607 745 630

CENÍK
Ceník ubytování od října 2021:

UbytováníUbytování na jednu nocUbytování na dvě a více nocí
Dospělí350 Kč300 Kč
Děti do 15. let250 Kč200 Kč

Při dlouhodobějším ubytování je možno domluvit i snížení ceny!

Doklady jsou vystavovány v režimu EET. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.