Ubytování

Nabízíme všem zájemcům celoroční ubytování na Vysočině ve dvou čtyřlůžkových apartmánech v rekonstruovaném sportovním objektu. Každý apartmán se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů: na jednom z nich je kuchyňský kout (mikrovlnka, rychlovarná konvice, lednička, dvouvařič, běžné nádobí). Součástí každého apartmánu je sociální zařízení (WC a sprcha). Na obou apartmánech je TV.

V přízemí je trojlůžkový pokoj s malým kuchyňským koutem, ledničkou, mikrovlnkou a TV. K tomuto pokoji je sociální zařízení na chodbě v přízemí.

Součástí všech pokojů je možnost k připojení k internetu WIFI.

Na jednu noc Vám také umožníme přespání ve vlastním stanu ve sportovním areálu. K dispozici budete mít toalety a po dohodě i sprchy.

Po dohodě je možné využít klubovnu s kulečníkem, stolním fotbálkem a velkoplošnou televizí s DVD přehrávačem a reprosoustavou.Dále je k dispozici stůl na stolní tenis, přenosný gril a venkovní udírna.

Možnost využití hřiště na nohejbal, volejbal a travnatého fotbalového hřiště. Tenis, košíkovou i další sporty si můžete zahrát na novém víceúčelovém hřišti s umělým povrchem, po dohodě i s možností nočního osvětlení. V areálu je i dětské hřiště.

Pro hosty umožníme parkování přímo a areálu.

Kontakt:
František Pechek: 777 186 267
Milan Hupka: 725 434 025

CENÍK
Ceník ubytování v hořepnických kabinách můžete vidět v následující přehledné tabulce. V topné sezóně se účtuje krom daných částek na počet nocí i topný příplatek 50 Kč na pokoj za jeden den.

UbytováníUbytování na jednu nocUbytování na dvě a více nocí
Dospělí300 Kč250 Kč
Děti do 15. let200 Kč150 Kč
Děti do 6. let150 Kč100 Kč
Osoba ve stanu50 Kč

Při dlouhodobějším ubytování je možno domluvit i snížení ceny!

Doklady jsou vystavovány v režimu EET. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.