Turnaj starších přípravek v Kamenici nad Lipou

1.zápas: Kamenice nad Lipou – Hořepník 3:4

góly: 3x Hošek Jan, 1x Chodúr Jan.

První zápas jsme sice skoro celý prohrávali, ale nakonec jsme vítězství strhli na svou stranu a zaslouženě jsme vyhráli.

2.zápas: Žirovnice – Hořepník 0:9

góly: 4x Hošek Jan, 2x Kuran Patrik, 1x Chodúr Jan, 1x Svoboda Adam, 1x Přástka Petr

Nejslabší soupeř turnaje, kterému jsme nedali šanci a s přehledem jsme vyhráli.

3.zápas: Kaplice – Hořepník 1:0

Jak někteří říkali, klenot jihočeského kraje, jsme značně potrápili a troufnu si říct, že jsme byli i lepším týmem. Bohužel na začátku jsme dostali blbý gól a už jsme na to gólově nedokázali reagovat.

4.zápas: Hodonín – Hořepník 4:1

góly: 1x Svoboda Adam

V tomto zápase se lámal chleba z celého turnaje. Bohužel jsme po loňské zkušenosti ani letos nedokázali tým z Hodonína porazit a troufnu si říct, že toto byl osudový zápas, který nás srazil na kolena.

5.zápas: Chýnov – Hořepník 6:2

góly: 1x Sojka, 1x Hošek Jan

Tým z Chýnova byl opět hratelný, ale hořepničtí se od zápasu s Hodonínem nemohli herně zvednout.

6.zápas: Jindřichův Hradec – Hořepník 9:0

Zápas blbec. Sice jsme hráli s vítězem celého turnaje, ale padlo jim tam snad úplně všechno. Bez komentáře.

7.zápas: Soběslav – Hořepník 1:5

góly: 3x Hošek Jan, 1x Hošek Ondřej, 1x Svoboda Adam

V posledním zápase jsme si spravili chuť a zaslouženě jsme vyhráli. Ato jsme mohli vyhrát klidně dvouciferným výsledkem, kdyby jsme vše dávali.

Celkově hodnotím turnaj jako povedený a děkuji všem hráčům a hráčkám, dále pak všem rodičům a trenérům za super kulisu a podporu. Vyzkoušeli jsme si, že jako tým z malé vesnice, se dokážeme poměřit s většími městy a určitě jsme neudělali žádnou ostudu.