Ověření e-mailových adres

Dobrý den,

jelikož jste administrátorem klubu Tělovýchovná jednota SOKOL HOŘEPNÍK, obracíme se na Vás s žádostí a velkou prosbou o vyplnění unikátních e-mailových adres všech členů. K 3.3. evidujeme ve vašem klubu 52 nepotvrzených e-mailových adres.

Každý tým má od roku 2015 povinnost uvádět e-mailové adresy na své členy. Bohužel se často stávalo, že celý klub má pouze jedinou e-mailovou adresu, což pro přímou komunikaci není vhodné. Unikátní e-mailová adresa bude zároveň sloužit jako přihlašovací údaj do připravovaného informačního systému FAČR IS 2.0. Vyslyšeli jsme početné žádosti o posunutí stanoveného termínu. Konečným datem pro vyplnění e-mailových adres je 30. červen 2020. Do konce této sezóny tak máte čas adresy v klidu zadat a nechat ověřit.

Tento e-mail nám přišel od fotbalové asociace a proto prosíme všechny, kterým přišel email o potvrzení e-mailové adresy, aby tento meil potvrdili.