V Černovicích jsme přišli o body i Tomáše Jelínka

Sokol Černovice B  –  Sokol Hořepník   4:2 (1:2)

K dalšímu duelu III. třídy cestovali Hořepničtí do Černovic, kde změřili síly s místní rezervou. Hosté chtěli napravit pošramocenou reputaci z uplynulého víkendu, kdy jako první mužstvo soutěže darovali bod posledním Petrovicím. Ani v Černovicích však Hořepníku nebylo přáno. V první půli se sice hořepnickým povedlo dostat do dvoubrankového vedení, když se postupně trefili Tomáš Jelínek s Romanem Filipem, poté již ale bylo vše špatně. Domácí nejprve v závěru poločasu vstřelili kontaktní gól, aby po přestávce ambice hostujícího mužstva na body třemi góly naprosto degradovali. Stínem utkání pak bylo zranění Tomáše Jelínka (zlomená klíční kost?), který si tak bude muset od fotbalu v příštích týdnech nedobrovolně odpočinout.

Standa Kadlec – Martin Buchta, Petr Zíka, Vláďa Mezera, Tomáš Jelínek (46. Lukáš Zelenka) – Martin Jelínek, Ondra Petrů, Jan Zadražil, Luděk Havlín – Jan Jelínek, Roman Filip