Žákovská mužstva 2004 – 2008

Následující tabulky představují výsledky žákovských mužstev v údobí mezi léty 2004 a 2008. Nepřinášíme výsledkový servis, ale pouze konečné tabulky po sezóně, v níž ještě naše mužstva soupeřila s ostatními a nebyla odsouzena k dojíždění za fotbalem do jiných vesnic či měst.

Turnaj v Žirovnici (2008)
V neděli 10. února 2008 jsme se vypravili do Žirovnice na fotbalový turnaj mladších žáků. Turnaj jsme zahájili s Batelovem. Nejprve jsme prohrávali 0:2, ale poté naše nejlepší hráčka Štěpánka Razimová vstřelila hned 3 góly za sebou.Takže jsme zvítězili 3:2. V dalším zápase jsme se utkali s Horní Cerekví, což byl pro nás trochu těžší oříšek. Ale i na vzdory tomu jsme si vedli dobře. Gól jsme dostali až v jedenácté minutě (každý zápas měl 12 minut), takže na vyrovnání skóre jsme už měli málo času a zápas jsme prohráli 0:1. Náš třetí zápas proti Žirovnici byl asi nejtěžší z celého turnaje, ale myslíme si, že porážka 0:2 s velkým favoritem turnaje není vůbec špatná. Jelikož jsme po tomto utkání měli velkou pauzu, většina hráčů jí využila k výměně stravenky za párek v rohlík.

Pokračovali jsme zápasem proti družstvu, které mělo ve svém středu nejlepšího hráče tohoto turnaje. S Moravskými Budějovicemi jsme nakonec prohráli 0:2, mohlo to být lepší, ale nepodařila se nám proměnit penalta. Do příštího zápasu jsme šli s tím, že musíme vyhrát, a ono se to povedlo. Počátky jsme porazili 2:0 a naše góly vstřelili Štěpánka Razimová a Jan Ježek. Další zápas byl velmi vyrovnaný a tak jsme v dreby s Lukavcem remízovali 0:0. Celý turnaj dopadl asi takhle: na 1. místě se umístila Žirovnice, hned za ní Moravské Budějovice, 3. místo obsadila Horní Cerekev a konečně 4. místo patřilo nám. Za námi zůstali: Lukavec na 5. místě, 6. místo zůstalo Počátkám a poslední byl Batelov.